آقا زاده وزير نفت است

نوع اصطلاح :
عنوان :
آقا زاده وزير نفت است
همه با هم دست به يكي كرده بودند كه تا پسر گلشان كه از جبهه آمد دست و بالش را بند كنند به همين منظور آن شب رفته بودند منزل يكي از آقايان كه وضع مالي اش هم نسبتاً خوب بود. بعد از تعارفات معمول پدر دختر پرسيد :«خوب آقازاده چه كاره هستند؟» پدرش جواب داد:«وزير نفت». همه با تعجب پرسيدند:«وزير نفت؟» و او با اطمينان گفت:«بله». خانوادۀ عروس آن قدر ذوق زده شدند كه ديگر صحبتي از شيربها و مهر و خرج مطبخ هم نكردند و به سرعت مقدمات عروسي فراهم شد و آن ها به خاتۀ بخت رفتند. مدتي گذشت. حاج آقا ديد انگار پسر كربلايي كاري غير از جبهه رفتن و جنگيدن ندارد، خيلي با خودش سبك سنگين كرد تا بالاخره مطلب را با پدرش در مسجد در ميان گذاشت و گفت:«كربلايي مگر نگقتي آقازاده وزير نفت است؟» گفت:«چرا. حالا هم مي گويم. شما پرسيدي آقازاده(وزير وقت نفت وقت) چه كاره است من هم گفتم....»
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir