مي روم موقعيت ننه

نوع اصطلاح :
عنوان :
مي روم موقعيت ننه
تويوتا پشت طناب دژباني مقر ايستاد و دژبان بعد از اين كه حكم راننده را ديد و با او چاق سلامتي كرد پرسيد:«برادرا با شمايند؟» جواب شنيد نه. اشاره كرد، راننده ماشين را آورد كنار و بعد رو به بچه ها كرد و پرسيد:«برادرا كجا ان شاءالله؟» هر كس چيزي مي گفت:«مي رويم موقعيت شهيد..»، «شما اخوي؟»، «مي روم بنه تداركات»، «شما؟» و .. يكي يكي حكم ها را هم نگاه مي كرد تا رسيد به دو نفري كه روي لبه ديواره عقب نشسته بودند و وانمود مي كردند كه حواسشان نيست. روي پاي نفر اول زد و پرسيد: «شما؟» او هم گفت:«من مي روم موقعيت ننه». مثل اين كه درست نفهميد. لابد با خودش گفت باشه حكمش را مي بينم و تا اولي حكمش را در بياورد از نفر بعدي پرسيد:«شما كجا؟» گفت:«موقعيت زنه سركار». حكم اولي را داشت نگاه مي كرد و زير چشمي بقيه بچه ها را هم مي پاييد. بله از خنده آن ها معلوم بود كه به اصطلاح مخ آقا را پياده كرده اند.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir