صدا ضعيفه

نوع اصطلاح :
عنوان :
صدا ضعيفه
مثل همه جا تعداد توالت ها كم و در ساعاتي از شبانه روز تعداد مراجعه كنندگان زياد بود. بچه ها البته با هم ندار بودند، اين طور نبود كه حالا اگر خطايي از كسي سر زد به رويش بياورند يا خود او به سبب اشتباهش شرمنده بشود. بخشي از اين وضع زاييده شرايطي بود كه همه در جبهه با آن سر و كار داشتند. اين وسط شايد بيشتر نيروهاي جديد بودند كه تا در جمع جا بيفتند بايد با مسائل كنار مي آمدند و خودشان را با آن صميميت و صراحت وفق مي دادند. حالا تصورش را بكنيد، يكي از همين نيروهايي كه هنوز احساس غريبي مي كند رفته باشد دستشويي. پشت در گوش تا گوش خلايق به نوبت ايستاده اند، بنده خدا هر چقدر خودش را جمع و جور مي كند بالاخره از دستش در مي رود و صدايي از او در مي آيد و هيچ كس هم كه چيزي نگويد وقتي بيايد بيرون و چشمش به چشم افراد بيافتد خجالت مي كشد چه رسد به اين كه از بيرون توالت بعضي ها بگويند:«صدا ضعيفه! يا خداقوت! پيام دريافت شد!»
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir