يكي از كله گنده هاي لشكر آمده

نوع اصطلاح :
عنوان :
يكي از كله گنده هاي لشكر آمده
گفت و گفت تا رسيد به اينجا كه: «كار براي خدا كوچك و بزرگ و كم و زياد ندارد؛ قصد اگر لِله باشد خوابيدن را هم مي گويند عبادت. شما الان بسياري از بزرگان را مي شناسيد كه با آن مقامات علمي، اخلاقي و سوابق سياسي و مبارزاتي در همين منطقه مشغول خدمت هستند، كمتر كسي هم آنها را نمي شناسد؛ كما اينكه مي گويند تازگي يكي از همين كله گنده هاي لشكر آمده در گردان و مسئوليت خيلي كوچكي قبول كرده است.» بعضي كه مي دانستند قضيه چيست زدند زير خنده و او اضافه كرد: «شايد براي اينكه ريا نشود» بعد لبخندي زد و گفت: «من نمي دانم چرا برادرا مي خندند» همه كنجكاو شده بودند كه يعني اين شخص بزرگوار و با اسم و رسم كيست كه آمده و اين همه تواضع كرده و كار كوچكي گرفته است. اين بود كه من به پهلوي بغل دستي ام زدم و با اشاره ابرو پرسيدم: «تو مي شناسيش؟» آهسته به نحوي كه فقط من بشنوم گفت: «تو چقدر ساده اي بابا. خودش را مي گويد كه كله اش مثل هندوانه گرد و بزرگ است».
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir