نرو جك! تو به زاپاس قول دادي

نوع اصطلاح :
عنوان :
نرو جك! تو به زاپاس قول دادي
جدايي و خداحافظي بعضي ها هم مثل بقيه كارهايشان ديدني بود. يك وقت مي ديدي سطل آب را خالي مي كردند روي بچه هايي كه عقب تويوتا نشسته بودند، اگر آب نبود، از ته مانده چايي هم نمي گذشتند، يا قبل از آن، براي بوسيدن قرآن گوش شخص را مي گرفتند مي پيچاندند و مي بردند زير قرآن كه گويي به زور وادارش كرده اند آن را ببوسد. بعد هم كه ماشين حركت مي كرد انواع شكلك ها را براي هم در مي آوردند و كلمات رنگ و وارنگ بود كه نثار هم مي كردند. يكي با صداي بلند داد مي زد:«نه، جك! نرو، برگرد! تو به زاپاس قول دادي» و او به سختي دستش را جلوي دهانش مي برد و جواب مي داد: «برو تُو، پُل، سرما مي خوري. تا تكليف هايت را انجام بدهي من آمده ام. نگران نباش.» اين يكي دوباره مي گفت: «نه، من نمي توانم بي تو زندگي كنم. همين جا منتظرت مي مانم تا برگردي.» او هم در جواب داد مي زد: «اگر نمي تواني زندگي كني خوب بمير!»
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir