حسين زارعي فرد

نوع اصطلاح :
عنوان :
حسين زارعي فرد
نام :حسين
نام خانوادگى :زارعى‌فرد
نام پدر :محمدعلى
تاريخ‌تولد :01/08/1346
ش.ش :1071
محل‌صدورشناسنامه :فيروزاباد
تاريخ شهادت :22/01/62
نوع حادثه :حوادث‌مربوط به‌جنگ‌تحميلى
شرح حادثه :حوادث ناشى ازدرگيرى مستقيم بادشمن-توسط دشمن‌درجبهه
استان :بنيادشهيداستان‌فارس
شهر :اداره‌بنيادشهيدفيروزآباد

وصيت‌نامه :
پيكار كنيد براى احراض حق و بگذاريد به جاى ذلت و ننگ دامن و كفن شما اغشته به خون بدنتان باشد على (ع ) درود به رهبر كبير انقلاب اسلامى و تمامى شهيدان به خون خفته و پدرانى كه جوانان ناكام خود را به جبهه هاى حق عليه مى فرستند و زيرشهادت نامه انها امضا مى كنند وصيت نامه خود را آغاز مى كنم.
آرى آفتاب چه زود غروب مى كند آنگاه خدا خواهد كه انسانى دنيا را وداع گويد اما چه زيباست كه اين تقدير به لطافت قلب مادرى باشد كه فرزند دلبندش را در آغوش گيردو اين كار ميسر نباشد مگر با شهادت در راه خدا و
مكتب و وطن و...
اينك كه با ياد خدا به جبهه مى روم نه براى انتقام از دشمنان است بلكه تنها هدفم از اين كار احياء دينم و و تداوم انقلابم مى باشد و براى رسيدن به اين هدف پاى در چكمه مى كنم و خدا رابه يارى مى طلبم زيرا كه هدفم خدا و مكتبم اسلام و مرادم روح الله است ارى مى روم تا به نداى هل من ناصر ينصرنى امام شهيدمان حسين (ع ) پاسخ مثبت دهم و مى روم تا به گفته اماممان خمينى بت شكن يا كشته شوم و يا بكشم چون دردو حال پيروزم مادرعزيزم من خود آزادانه شهادت را انتخاب كردم و منتظر شهادت بودم كه به ان رسيدم .
مادرم خواهشى كه از تو دارم اين است كه مبادا برمرگ من بگريى زيرا امام بزرگوارمان در سوگ فرزندش اشك نريخت چون مى دانست كه رضاى خدا در اين امر مى باشد و همچنين گريه شما باعث خوشحالى دشمنان انقلابمان خواهدشد و به ما نگوئيد جوان ناكام زيرا مادر اين دنيا كام داشتيم و كاممان شهادت بود كه به آن رسيديم.
مادرم وقتى من شهيد شدم بر سر خانه مان علم سبز سوار كن و شما اى خواهران عزيزم از شما مى خواهم كه همچون تمامى خانواده شهدا از همه گذشته همچون‌زينب با خطبه خود مشت محكمى بر دهان ياوه گويان و منافقين بزنيد و برادر عزيزم راه خدا بهترين و برترين راههاست پوينده و كوشنده اين راه باش و هميشه توكل برخدا كن و در اخر از امت شهيد پرور مى خواهم كه وحدت خود را حفظ كنند . والسلام به اميد پيروزى لشكر اسلام بركفر .
منبع: اطلاع رسانی معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir