اولين موسسه آموزش رزمندگان اسلام

نوع اصطلاح :
عنوان :
اولين موسسه آموزش رزمندگان اسلام
موسسه خدمات علمي آموزش رزمندگان اسلام، اولين موسسه اي است كه در زمينه تهيه و تأليف جزوات رزمندگان گام برداشت. اين موسسه با حركت خود ضمن بر طرف كردن خلأهاي نظام آموزشي كشور، حامي و پشتيبان عزيزان رزمنده و بسيجي براي ورود به دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي كشور بوده است.
اين موسسه مكمل تاليف كتاب هاي كمك آموزشي و كمك درسي در كشور بود و در طي دو دهه فعاليت خود توانسته در همه زمينه ها ابتكارات خوبي ارئه دهد. در عرصۀ المپيادهاي علمي كه در چند ساله اخير جزو عرصه هاي ابتكاري حركت اين موسسه بوده است.
موسسه خدمات علمي آموزشي رزمندگان اسلام در اواخر دوران دفاع مقدس (سال هاي 67-68) با سرمايۀ اهدايي بيست ميليون ريال حضرت امام خميني(ره) با هدف تقويت بنيه علمي رزمندگان ، ايثارگران و بسيجيان تاسيس شد و هم اكنون در عرصه هاي مختلفي چون تاليف و نشر كتاب هاي كمك آموزشي و كمك درسي در مقاطع مختلف تحصيلي، برگزاري آزمون هاي آزمايشي اعم از كنكورهاي طبقه بندي شده، مسابقات علمي و همچنين المپياد هاي علمي و تاسيس آموزشكده هاي زبان و كامپيوتر و مدارس انديشه در مقاطع و پايه هاي مختلف تحصيلي و حمايت از استعداد هاي درخشان و نخبگان بسيجي فعاليت دارد.
منبع : كتاب اولين هاي دفاع مقدس؛ محمد خامه يار
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir