سفر مجازي به بارگاه حضرت عباس(ع)

سفر مجازي به بارگاه علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع)
سلام بر تو اي اباالفضل که در حيات و مماتت گردآورنده تمامي اصول و مباني انسانيت بوده و به تنهايي نمونه اي از شهداي کربلا که به قله رفيع شرافت و بزرگي در جهان عرب و اسلام دست يافتند هستي.سلام بر تو ای علمدار کربلا. سلام بر تو ای عباس(ع).سلام خدا برتو آنروزي که متولد شدي و آن روزيکه شهيد شدي و آنروزي که برانگيخته خواهي شد.
بیایید با هم به بارگاه باب الحوائج حضرت ابالفضل العباس (ع) سفر کنیم. اگرچه حضور واقعی میسر نیست اما می توان دیداری مجازی از بهشت داشت . تصاوير سه بعدی و پانوراماي 180 × 360 درجه ما را بصورت مجازی به آنجا خواهد برد . 
با دريافت اين تصاوير مي توانيد خود را به طور كاملا واقعي در حرم حضرت عباس (ع) احساس كنيد.

از قابليت هاي انحصاري اين تصاوير مي توان به موارد زير اشاره كرد :
1) قابليت چرخش سه بعدي تصاوير (180 × 360 درجه) با استفاده از موس
2) طبيعي بودن تصاوير و القاي حس واقعي حضور در محل
3) بررسي محل از نگاه خود
4) قابليت زوم بر روي تصاوير (با استفاده از غلطت بالا و پایین رونده موس)
abbas.jpg
و اما عباس بن علی علیه السلام کیست؟
اباالفضل(عليه السلام) بر صحنه تاريخ اسلام به عنوان فرمانده اي بزرگ و منحصر بفرد ظاهر شد که تاريخ بشريت نمونه رشادتهاي بي نظير و همچنين صفات پسنديده وي را هرگز به خود نديده است .
اباالفضل (عليه السلام) در روز عاشورا با استقامت ، اراده آهنين و غير قابل توصيف ، اعتماد به نفس بالا و نيروي عزم که به مثابه سپاهي شکست ناپذير بود سپاه ابن زياد را مرعوب نمود و روحيه سپاهش را همانند ميدان نبرد در هم کوبيد .
رشادتهاي اباالفضل (عليه السلام) در طول اعصار و قرون موضوع بحث مردم بوده و هست . جهانيان تا کنون نظيرعباس(عليه السلام) را نديده اند که با وجود حجم سنگين مشکلات و مصائبي که بر دوشش سنگيني کرده بتواند بر سپاهي مجهز که متشکل از دهها هزار پياده نظام است حمله ور شده و خسارتهاي سنگين به آنان وارد نمايد . مورخان در خصوص شجاعت عباس(عليه السلام) در روز عاشورا چنين نوشته اند :
"هر چه بر گردانهاي دشمن حمله ور مي شد نيروهاي آن گردان از ترس وي مي گريختند و زير پاي يکديگر له مي شدند . او هيمنه مرگ بر روي گردانهاي دشمن مي گستراند.ترس و وحشت بر آنان مسلط مي شد و دلهاي دشمنان را متزلزل مي نمود بطوريکه با آن کثرت نفرات ياراي مقاومت در مقابل او نبود "
اين رشادتها و مواهب افتخار آميز حضرت عباس(عليهى السلام) منحصر به او و مسلمانان نمي شود بلکه هر انساني که به اصول انساني پايبند باشد به وي افتخار ميکند.
علاوه بر تمامي موارديکه در بالا براي شخصيت والاي اباالفضل (عليه السلام) برشمرديم او نمادي براي صفات والا ، برخوردها و رفتارهاي بزرگ منشانه بود . شهامت ،نجابت ، وفا و همراهي در وجودش نقش بست تا آنجا که با برادرش امام حسين(عليه السلام) در سختيها همراهي نمود و جانش را فدايش کرد و با خون خويش از وي دفاع نمود . به درستي چنين وفا و همراهي جز از کسانيکه خداوندش قلبشان را بر ايمان آزموده و هدايت نموده است ساطع نمي شود .
حضرت عباس(عليه السلام) از خلال تعامل بسيار خوبي که با برادرش امام حسين(عليه السلام) داشت حقيقت برادري اسلامي و همه ارزشها و الگوهاي آنرا به نمايش گذارد و از هيچ اقدامي که ادب و احترام و احسان به برادر بزرگوارش را اثبات کند فروگذار ننمود .از مهمترين اين اقدامات زماني بود که با جگري گداخته در کنار نهر علقمه قرار گرفت و خواست که جرعه اي آب بنوشد اما ياد عطش برادر و اهل بيتش مانع از آن شد و آب را ننوشيد .
تاريخ ملتها را مطالعه کنيد . آيا مي توان نمونه اي از اين برادري صادقانه پيدا کرد ؟! در تاريخچه نجبا و ايثار گران تاريخ جستجو کنيد .آيا مي توانيد همانند اين ايثار بيابيد؟؟!!
حضرت عباس(عليه السلام) از براي اصولي که مهمترين آنها اجراي حکم قرآن و برقراري عدالت درميان مردم( که برادرش امام حسين(عليه السلام) آنها را فرياد زده بود ) ، بازگرداندن کرامت و آزادي به مسلمانان ، نشر رافت اسلامي ، ريشه کني ظلم و جور و بنا نهادن اجتماعي خالي از ارعاب و ترس به شهادت رسيد .
امام حسين (عليه السلام) انقلابي را به وجود آورد که خداوند درقرآن به آن اشاره نموده و آنرا عبرتي براي خردمندان و دانشمندان قرار داده بود و بواسطه آن قلعه هاي ظلم و جور را در هم کوبيد .
امام حسين(عليه السلام) اين نهضت را آنچنان که خودش توصيف مي نمايد نه از براي فساد و نه تکبر و ظلم بلکه براي اصلاح در واقعيات تلخ اجتماع که بواسطه حکومت امويان از همه قوانين و عرف اجتماعي فاصله گرفته بودند و زندگي مردم را به جهنمي ملال آور وغير قابل تحمل مبدل نموده بودند به وجود آورد .
بلادي که تحت فرمان زياد ابن ابيه (والي معاويه بر عراق و برادر غير شرعي او) بود از بدترين و سخت ترين شکل اداره رنج ميبرد بطوريکه وي آتش فتنه را برافروخت و قانون اللهي را در قضاوت به کنار نهاد و بي گناهان را بجاي گنهکاران توقيف و براساس تهمت و گمان مردم را کشت و اين مسائل را بر همه مردم تسري داد.
نبرد کربلا نه تنها ازمهمترين اتفاقات جهان بلکه از بزرگترين موفقيت هاي بشريت در راستاي مبارزه مسلحانه با ظلم و طغيان به شمار مي آيد که توانست مسير تاريخ ملتهاي مسلمان را تغيير دهد و افقهاي روشني در راه مبارزه و سرپيچي از حکومت ظلم و طغيان بنماياند.
اين حماسه عظيم در کربلا احساسات آزادگان را براي مبارزه مسلحانه در راستاي آزاد نمودن اجتماع از بندگي، بردگي و حاکميت قوانين غير شرعي برانگيخت .
امام حسين(عليه السلام) و اهداف و اصول با عظمتش در اين انقلاب جاويدان به پيروزي دست يافتند و به عنوان نمادي براي مبارزه مقدس با ظالمين و طاغوتيان که در هر زمان و مکان انقلابيون را روح و انرژي مي دهد جاويد شد . از پيروزيهاي قابل توجه و ارزشمند امام حسين (عليه السلام) سلب مشروعيت از نظام اموي حاکم بود ، نظامي که نه تنها نماينده اسلام و مسلمين نبود بلکه حکومتي ديکتاتوري مبتني بر پايه شمشير وقلع و قمع و عدم توجه به رضايت و اختيار مردم بود .
امام حسين (عليه السلام) بنيان حکومت بني اميه را واژگون و نمادهاي شکوه ، طغيان و بي اخلاقي آنرا متلاشي نمود و آنرا مبدل به مثالي سياه و فراموش نشدني براي تمامي حکومتهاي منحرف از راه حق وعدالت در طول تارخ نمود.
انقلاب سيدالشهدا (عليه السلام) ملتهاي اسلامي را از حالت رخوت و خمودگي خارج نمود . بعد از اين حماسه ، ملت هاي اسلامي شعار آزادي ، استقلال و حفظ کرامت را براي رهايي از زير يوغ اين حکومتهاي جبار فرياد زدند و در انقلابهاي بعدي همچون طوفاني کوبنده مشارکت نمودند تا آنجا که ملتهاي اسلامي توسط انقلابهاي بعدي که امتداد انقلاب امام حسين(عليه السلام) بود نظام حکومتي بني اميه را سرنگون و از صفحه تاريخ حذف نمودند.
هرآنچه از بي حرمتي ها و تعدي هاي بي شرمانه اي که در حماسه کربلا به امام حسين(عليه السلام) رفت ناگهاني و بي دليل نبود . دليل تمام اين اتفاقات ناپسند نتيجه مستقيم انحرافات در مسير حکومت و مملکت داري از جانب سياسيون آن عصر بود که به حکومت به ديد منبع درآمد و وسيله اي براي رسيدن به ثروتهاي کلان مي نگريستند و اطلاعي از نظر اسلام در خصوص حکومت که آنرا وسيله اي براي خدمت به مردم و پيشبرد سطح فکري و معيشتي مردم مي داند و آنان را در خصوص مسائل اقتصادي امت در برابر خداوند مسئول دانسته ، نداشتند . شريعت اسلامي براي مسئولين حکومتي اين اجازه را نيز قائل نشده که بين مردم و نزديکان خود تفاوت و تبعيض قائل شده و از اموال حکومت چيزي را براي نزديکان اضافه بر مردم برگزينند .
بر راس فرمانروايان منحرف ، رهبران بني اميه بودند که اموال خدا را حيف و ميل نمودند و خود را صاحب اختيار و قيم مردم معرفي نمودند . علاوه بر تمام ظلم و جور و تجاوزي که بني اميه بر مردم و کرامتشان روا داشتند ، در ظلم به علويان و دور نمودن شيعيان از ايشان نيز تعمد نمودند .
حضرت اباالفضل(عليه السلام) اين مشکلات سخت را پيش پاي اهل بيتش و محبان ايشان مي ديد و بر اندوهش افزوده مي شد .
در حماسه کربلا پيشواي ما حضرت عباس(عليه السلام) بعد از برادر گرانقدرش امام حسين(عليه السلام) که بينانگذار اين حماسه جاويدان عدالت خواهي و حق طلبي بود ، نقش اصلي را برعهده داشت و بواسطه خدمات ارزشمند ، مواضع شجاعانه و مقاومت دليرمردانه اش مقابل لشکريان ابن زياد ، بر تمام اصحاب و اهل بيت مکرم امام (عليه السلام) برتري داشت . او شجاعت وصف ناپذير و حيرت برانگيزي را به منصه ظهور نهاد . او در وجود نيروهاي لشکر برادر اعتماد به نفس ، عزم براي فداکاري و شهادت را تقويت مي نمود . او مرگ را آسان مي پنداشت تا آنجا که اين روحيه در جان نيروهاي امام (عليه السلام) نيز نقش بسته و همگي براي اعتلاي کلمه "الله" به ميادين نبرد شتافتند و به شرف شهادت نائل آمدند.
حضرت عباس(عليه السلام) در روزهاي سختي همراه هميشگي برادرش بود و هر آنچه از محبت و احسان در توان داشت تقديم و از امام با جان و بدنش حمايت نمود . او علمدار لشکر ، هماهنگ کننده و در خدمت امام بود .
بعضي از روايان نقل ميکنند که قلب امام(عليه السلام) چنان آکنده ازعشق و محبت عباس(عليه السلام) بوده که عباس (عليه السلام) را به سان ميهمان خويش مي پنداشته و چون امام (عليه السلام) با وجود وي احساس اعتماد به نفس و قدرت مي نموده است اجازه حضور در ميدان نبرد را تا زمان کشته شدن اصحاب و اهل بيت به وي نمي داده است.
هنگاميکه حضرت اباالفضل(عليه السلام) به شهادت رسيد امام (عليه السلام) احساس غربت و تنهايي و نا اميدي نمود و بر اين ضايعه به شدت گريست . امام (عليه السلام) بعد از اين اتفاق به سوي ميدان نبرد شتافت تا با برادرش در بهشت ملاقات نمايد .
سلام بر تو اي اباالفضل که در حيات و مماتت گردآورنده تمامي اصول و مباني انسانيت بوده و به تنهايي نمونه اي از شهداي کربلا که به قله رفيع شرافت و بزرگي در جهان عرب و اسلام دست يافتند هستي .


جهت دريافت تصوير و انجام سفر مجازي از طريق زير اقدام نماييد :
abbas-zarih.jpgabbas(a)-babolgheble.jpgabbas(a)-goldaste.jpg


abbas(a)-shab.jpg


نحوه استفاده :

اگرچه اغلب کاربران در اولین نگاه متوجه امکانات این تصاویر خواهند شد اما بهتر است اشاره ای گذرا بر نحوه عملکرد آن داشته باشیم :
1) برای حرکت فقط باید ماوس را حرکت دهید تا به تمامی نقاط تصویر پاناروما دسترسی داشته باشید .
2) در این تصاویر شما می توانید به صورت مجازی لنز عکاسی را زوم کنید . از دکمه اسکرولر ماوس و یا کلیدهای PageUP و PageDown برای تعویض بزرگنمائی تصویر از لنز ۱۷ میلی متر تا لنز ۷۵ میلی متر استفاده کنید . ضمنا این کار را می توانید با نگاه داشتن کلید سمت راست ماوس و عقب و جلو کردن ماوس نیز انجام دهید .
3) برای انتخاب تصویر پاناروما ( سه بعدی ۱۸۰ در ۳۶۰ درجه ) به عنوان محافظ صفحه نمایش ( Screen Saver ) از کلید F5 استفاده کنید .(البته در ابتدا و قبل از اجرای تصویر آن را به محل مشخص و ثابتی انتقال دهید تا پس از فشردن کلید F5 ، تصویر همیشه از همانجا فراخوانی شود.)
4) برای خروج از کلید ESC استفاده کنید .

 

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
رضا صدیق
+3 #247 رضا صدیق 1395-10-07 16:13
یاحسین دردیمیزین سنده دی درمانی اقا

نا امید ائله مه سن بیل ننوین جانی اقا

اندوریخ سنی گوزلردن اخان اشک لر

اصغرین لبلری مثل قوریان مشکلره

نیزه اوسته شهدانین یارالی باشلارینا

محمل اوسته باجوین قانه باتان ساچلارینا

اندوریخ سنی اللرده اولن زهرایه

محرمی گوز قاباقیندا دئولن مولایه

ای کرم صاحبی سائل لره احسان ایله

قره کوینک لروین دردینه درمان ایله
 
 
Zahra
+3 #246 Zahra 1395-07-30 19:45
:o یا باب الحوائج!!!! خودت از حاجت دلم باخبری..... آبروم ریخته نشه...حاجتمو برآورده کن آقاجون :cry:
 
 
محسن احمدی
+3 #245 محسن احمدی 1395-07-20 22:50
اقا قربونت برم چرا منو قابل نمیدونی تورو ب بدن بی دست اقام ابوالفضل منو ب نوکری قبول کن
 
 
کربلای موسی
0 #244 کربلای موسی 1395-02-11 16:07
سلام آقاکمکم کن یابابالحوایج کمکم کن کارم درست بشه بیام پابوست
 
 
سلام آقاکمکم کن  یه باردیگه بی
0 #243 سلام آقاکمکم کن یه باردیگه بی 1395-02-11 16:03
سلام آقا کمکم کن یه باردیگه بیام کربلا به همراه مادرم ؟یاابوالفضل عباس کمکم کن گره مشکلم بازبشه بیام پابوست دوباره یاابوالفضل عباس یه نگاهی بکن آقابه حرمت مادرت یه نگاهی بکن
 
 
بهناز
0 #242 بهناز 1395-02-03 16:36
سلام آقاجونم سلام عمو عباس کمکم کن قسمت میدم به رقیه ات :cry:
 
 
محمد.عاشق ارباب وشهدادررکاب اق
0 #241 محمد.عاشق ارباب وشهدادررکاب اق 1395-01-06 08:40
اسلام وعلیک یاابوفاضل دیدارکربلا ونجات ازدست قوم همسرم ارزوی چندساله ام توروروقسم بخداوپدرت علی علیه السلام .زیارت کربلانسیبم کن دشمنی وشراین قوم نمکنشناس وهم به دوبال شما واگذارکردم رسوا کن اقاجون نیت وبخودشون برگردون تهمتاشونو.میکن من بی صاحبم توروقسم بخدا بگو صاحب دارم که دیگه ازارواذیت نکنن همش نقشه تهمت نکشن .نوکرتم اقاجونم
 
 
نجمه
+1 #240 نجمه 1394-09-16 13:32
یا ابالفضل بختم را باز کن از تنهایی خسته شدم اقا جان به دادم برس
 
 
خیلی تنها و غریب
+1 #239 خیلی تنها و غریب 1394-08-16 02:25
سلام حضرت ابو الفضل ازت میخام منا از بلا تکلیفی نجات بدی . من عزت پدرم بهتر از ازدواج کردنم است ومن نمیتونم تا آخر عمر تنها باشم ازت میخام به حق پهلو شکسته حضرت زهرا به حق مظلو میت حضرت زهرا .به حق صبر حضرت زینب ، به دل شکسته حسین واسم واس بشید تا مولا حل بشه بخدا تا عمر لطفتون فراموش نمیکنم فقط میتونند بگم تنها امیدم شمایید خیلی بتون ارادت دارم محتاج دعا تونم :oops: :oops: :oops: :oops:
 
 
طیبه
+2 #238 طیبه 1394-08-11 16:21
فقط شرمنده ایم آقا
 
 
به حرمت رقیه
+1 #237 به حرمت رقیه 1394-08-03 22:48
اسلام علیک به شهدای دشت کربلا
آقا جان چرا بهمون خداو ایمه پشت کردید اگه ما آبرو نداریم همه مردم که دارن واسه خواهرم دعا میکنن آبرو ندارن.
اگه اونا هم بد هستن
نمیخواهید به یه طفل دختر چهار ساله رحم کنید .آقا جون دلم پره داداشم سه ماه فوت شده که بعد از ده روز فهمیدیم اجیم سرطان بدخیم وجهشی داره الانم دکترا جواب کردن
آقا جون خواهرم بهت اعتماد داره میگه آقام ابالفضل نگام میکنه آقا جون ما همه نذری میکنیم ولی صدامون هیچ کسی نمیفهمه .اقا جون قربونت برم .درست ما به خاک پای شماها نمیرسیم ولی به حرمت حضرت رقیه و به حرمت علی اصغرتون که اینقدر مراد میده دست شفا بیار به سرتمام بیماران و خواهر منم برگه آزمایش و مریضیش عوض بشه بخدا چهار ماه داغون شدیم آقا جون همش غصه ودرد .فک کن و به یاد حضرت رقیه دختر خواهر منم شاد کن بهانه مادرشو میگیره.بخدا اقا جون ما برا حضرت رقیه و علی اصغر ناراحت میشیم چطور واسه یه بچه چهار ساله دست رد به سینمون میزنی درست ما قبول داریم بدیم بحرمت براپریتون آقا قسمت میدم یه فرصت دیگه از خدا واسه آجی بخاطر دخترش بگیرید معجزه بشه شفا بگیره .اقا فقط منتظر یه نگاهیم

خداوند و ایمه شفا میدن دکترا ی تمام دنیا جواب کنن شما نباید جوابمون کنید.میدونیم و ایمان داریم کمک میکنین آقا تورو به اشکای علی اصغرت به لب تشنه تمام شهدای کربلا .به شهدای گمنام قسمت میدم معجزه کن .همین ما معجزه هاتو دوست داریم .قسم خوردم بدونم آجیم معجزه شده در تک تک همسایه هامون بزنم و بگم دیدید آقا معجزه کرد دوست دارن همسایه ها معجزه ببینن ومعجزه رو از آجی من ببینن.
پس آقا جون بحرمت برادریت حسین معجزه کن
 
 
مادر پریناز
+3 #236 مادر پریناز 1394-08-01 00:22
الهی به آبروی حضرت ابوالفضل العباس فرج امام زمان اصلاح امور مسلمین عاقبت به خیری بچه های من وهمه بچه های مسلمان همه بچه های دنیا شفای مریضها ووووووشفای دختر من پرینازم را عنیت بفرما عاقبت همه بخیر. التماس دعا حاجت روا
 
 
تینا
+3 #235 تینا 1394-07-04 06:46
سلام
بسیار عالی بود . اجرتان با آقا ابوالفضل.
 
 
مریم
+7 #234 مریم 1394-06-19 21:43
اسلام علیک یا ابوافضل عباس ( ع ) آقا تو رو به امام کربلا قسم پدرم سرطان پوست داره شفا بده آقا قربونت بشم
 
 
مقصودی
+2 #233 مقصودی 1394-06-17 18:42
السلام علیک یا ابوالفضل العباس
خدایا شفاعت حضرت عباس را در روز قیامت نصیب مان بگردان
التماس دعا
برای شادی تمامی رفتگان که زائر حرم مطهر امام ابوالفضل العباس بودن و اکنون مهمان خاک هستند صلوات
 
 
مهتاب
+2 #232 مهتاب 1394-04-09 16:59
سلام
خیلی ممنون عالی بود
مدتیه که که با وبلاگتون اشنا شدم و از مطالب خیلی زیباتون لذت بردم واقعاکه عالین همشه به وبتون سر میزنم.اجرتون با امام حسین
لطف کنیدبرای عاقبت به خیری همه ی جوانان به خصوص برادر من دعا کنید ...
به امید این که هممون سرباز امام زمان باشیم
التماس دعای فراوان
 
 
ه خ
+1 #231 ه خ 1394-04-09 10:25
سلام یاباب الحوائج
 
 
bjhgvbyhvc
+1 #230 bjhgvbyhvc 1394-04-03 17:03
خدا خیرتون بده
دلم وا شد انشا...از نزدیک زیارت کنیم
 
 
فریده
+1 #229 فریده 1394-03-18 15:00
:السلام علیک یا ابا الفضل العباس ابن امیرالمومنین (ع) دیدارت آرزویم است سپاسگزارم از این تصاویر مرا به حرم آقا برد ای ناجی ای باب الحواعج سخت مضطربم به دعاو توجهت نیازمندم ادرکنی ادرکنی ادرکنی دیگر توان سخن ندارم و چشمانم خونبار است از همه عزیزان التماس دعا دارم
 
 
اركيا جواني
+1 #228 اركيا جواني 1394-03-07 12:38
سلام ارباب منو ببخشش كه لايق نوكريت رو نداشتم تورو به جان مادرت زهرا حاجت منو هم شفيع باش
 
 
سمیه خانعلی پور
+2 #227 سمیه خانعلی پور 1394-02-22 22:10
بیا بیا بیا بیا
 
 
سمیه خانعلی پور
+1 #226 سمیه خانعلی پور 1394-02-22 22:08
السلام عکلیک یا عباس حسین (ع) السلام علیک عباس رقیه حسین (ع) در کربلا نمان اقایم گره کورمان با شفاعت دستان بریده تو باز می شود عباس امشب در کربلا نمان امشب 72 شهید را می خواهم برایمان دعا کنن امشب در کربلا نمانید چشم من به در می ماند اقا جان بیا فقط بیا بیا جان فاطمه مادرت بیا جان ام البنین بیا جان حسین بیا
 
 
maedeh
+1 #225 maedeh 1394-02-05 14:47
امیدوارم خدا واستون خوش بخواد
یا ابوالفظل نوکر خونتم دوست دارم
 
 
مرتضی حسن نیا
+1 #224 مرتضی حسن نیا 1394-02-02 12:27
یا حضرت ابوالفضل کمکم کن . وهر کس به کسی تهمت بزند خودت جوابشو بده .عزیزم دوستت دارم
 
 
مجتبی
+2 #223 مجتبی 1394-01-25 17:18
یا زهرا یا زهرا یه زهرا امام حسن جان جیگرم داره پاره میشه یبار دیگه اذن بده ارباب بیام پا بوس
 
 
مهدیه
+2 #222 مهدیه 1393-12-25 00:12
:cry: :cry: یا امام حسین کاریکن بیام پابوست
 
 
morteza kadkhoda
+3 #221 morteza kadkhoda 1393-11-28 20:18
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :oops: thank you so much.
 
 
مصطفی حسینی
+2 #220 مصطفی حسینی 1393-11-07 12:35
کاش منم یک روز بیام از نزدیک ببینم؟
 
 
ریحانه
+2 #219 ریحانه 1393-10-18 15:39
ممنون واقعا خیلی استفاده کردم
 
 
وحید تعدیلی
+3 #218 وحید تعدیلی 1393-09-27 14:47
دستتون درد نکنه برادرا خدا قوت یه دل سیر حرمو دیدم دلم آروم شد
 
 
محمدرضا
+6 #217 محمدرضا 1393-09-23 19:19
:-) بسیار عالی انشاءالله قسمت شه همه با هم بریم پاداش شما هم با سوز دل حضرت زینب(س) و حضرت فاطمة الزهرا(س).
 
 
انا کلب عبــــــــــــــــــاس
+3 #216 انا کلب عبــــــــــــــــــاس 1393-09-14 12:08
السلام علیک یا قمر بنی هاشم-غیرت الله
 
 
محمد مصطفی  شاکی
+3 #215 محمد مصطفی شاکی 1393-09-09 14:08
السلام عیکم یا اعبدالله حسین
 
 
گنهکار
+3 #214 گنهکار 1393-09-07 22:39
السلام علیک یا باب الحوایج یا قمر بنی هاشم میدونی که عاشقتم چرا راهم ندادی
 
 
شهربانو معروفی
+2 #213 شهربانو معروفی 1393-08-30 20:17
اقا جون اجازه میادید ما گناهکارا یا لیاقت نداریمخواستم اجازه اربابم بگیرم ببینم اجازه میدنبیایم پابوستون گناهکرم اقا
  • گناهکام
 
 
حامد
+3 #212 حامد 1393-08-24 01:03
اقا یا حضرت عباس دارم میام پابوست فدای دست بشم
 
 
سحر
+2 #211 سحر 1393-08-19 15:54
خداخیرتون بده امیدوارم زائرواقعی آقاباشیم وبمونیم
 
 
مهدیس
+2 #210 مهدیس 1393-08-10 20:26
دست شما درد نکنه بسیار عالی است. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
 
علی
+2 #209 علی 1393-08-07 13:54
اقا شرمنده دو دست قلمتم همیشه بیادتم
 
 
زهرا
+3 #208 زهرا 1393-08-02 20:21
با سلام
خدا جون قسمت منم بکن به این ماه محرم عزیز
خدایا کمکم کن برا همه چی
ممنون
 
 
دلشکسته
+4 #207 دلشکسته 1393-07-21 12:48
سلام اقا زیارتتو نصیب ماهم بکن :cry:
 
 
معصومه قم
+3 #206 معصومه قم 1393-07-07 23:32
سلام آقای گل گلاب
ممنونم که با همه ی ابلهیم کمکم کرده و می کنید
دستم را بگیر
رهیم نکن
سرنوشت و عاقبتمان را به خیر کن از همنشین بد دورمان نما و ما را به خود وانگذار زیارت کربلا را نصیبم کن
آمین یا رب العالمین
 
 
له کربلا
+2 #205 له کربلا 1393-07-02 22:51
سلام :o
 
 
مهدوی
+2 #204 مهدوی 1393-06-04 15:27
:oops: :sad: :cry:
شرمنده اقا که نمی تونم بیام پیشت....
 
 
علی صفاری
+2 #203 علی صفاری 1393-05-05 12:26
سلام زیبا بود اجر شما با مهدی انشالله سایر اماکن را نیز به همیگونه در سایت قرار دهید
 
 
شرمنده مهدی
+2 #202 شرمنده مهدی 1393-04-27 12:50
سلام
توروخداااااااااااااواسم دعا کنید تا :cry: آدم :cry: بشم
 
 
هوای اقا
+2 #201 هوای اقا 1393-03-17 14:58
:oops: سلام به همه ی عزیزان مادرم تنها ارزوش رفتن به حرم اقا ابوالفضل وامام حسین ع هس لطفا برای رفتن به اینسفر بای مادرم دعا کنید
 
 
سمیرا کنیز اولاد پیمبر
+2 #200 سمیرا کنیز اولاد پیمبر 1393-03-17 02:04
عباس عزیزم آقای عزیزم دستگیر بی منت عزیزم منو نجات بده تو را به خون پاک برادرت حسین تو را به ناله های دل زینب تو را به حق خانم رقیه سه ساله که گوشواره های دخترم نذرشه همه مریضها را شفا بده ظهورآقا امام زمان را از خدا بخواه نزدیکتر کنه و قسمت میدم این لکه روی صورتم برص نباشه و دشمن شا. نشم و بیام اینجا با فریاد بنویسم شفا گرفتممممممممم
یا عباس ابن علی ادرکنی........ت و را بق خانم فاطمه زهرا مادرت قسمت میدم......که مادر تو هم هستفکر کت مت کنیز خونت هستم و دست بدامنت شدم تو را به حق دست بریده ات قسم تو را بحق اون ابی که شرمنده تو شد و به گلوی ععزیزانت نرسید منو لب تشنه از حاجتم برنگردون اقا. اقا سگ در خونه شمام نشونم بده که هستین وجود دارین حقیقتی هستین که هیچکس نمیتونه دست رد بهش بزنه به من ثابت کنین که من جزو غضب شدگان نیستم وگرنه همین امشب منوبکشین راحت بشم من طاقت امتحان سخت اونم از نوع انگشت نما شدن را ندارم فقط قسمت دادم به حرمت اونایی که قسمت دادم فردا میرم دکتر...الان ساعت دو شبه بحق جگر سوخته برادرت امام حسن مجتبی منو دریاب...ای مردم شما شاهد باشین من امشب فریادزدم اونم برای عباسی که علمدار کربلا بود منم قسم میخورم تاعمردارم مخلص و مرید این خانواده باشم ودرراه خودشون گام بردارم ...اگر حاجتمو ندین ....یادتون باشه شما نخواستین منو جزو حتی سگ دردخونتون باشم من سگ بی وفایی نیستم ....منو دریابین زندگیم تباه میشه...معجزه بزرگ را بمننشون بدین شفام بدین
 
 
حاجتمند
+4 #199 حاجتمند 1393-02-30 08:41
اقا جان کمکم کن حاجت روا بشم و دشمن شاد نشم که انشالله بیام کربلا دارم دیونه میشم دیگه
 
 
جایی برای تنهاییییییییییی
+3 #198 جایی برای تنهاییییییییییی 1393-02-21 17:09
سلام...خدا خیر دنیا و آخرت نصیبتون کنه بحق همین ماه عزیز.....التماس دعا
یاعلی
 
 
فاطمه
+2 #197 فاطمه 1393-02-19 14:21
سلام سلام قربونت برم اقاجون اقامنو طلب کن بیام اقا دستمو بگیر کمکم کن یاریم کن خدااااااااااااا اا
 
 
حجت
+4 #196 حجت 1393-02-17 12:36
السلام علیک یا باب الحوائج
باسلام
یاقمربنی هاشم یعنی میشه به منم نگاه کنی حاجتمو رواکنی
یاابوالفضل حاجت من روهم از خدا بخواهید
برای من هم دعا کنید...
 
 
راحله
+4 #195 راحله 1393-01-13 16:59
خیلی تصاویر زیبایی بود من آذر 92 کربلا بودم امروز با دیدن این تصاویر یه بار دیگه رفتم تو اون حال و هوای قشنگ اونجا امیدوارم قسمت همه بشه
 
 
احمد  روغنی زادگان
+3 #194 احمد روغنی زادگان 1393-01-10 13:53
دستتون درد نکنه واقعا قشنگه.....حس عجیبی دارن
 
 
سید علی
+5 #193 سید علی 1393-01-07 16:32
برای ما که به کربلا نرفتیم خیلی این تصاویر آرامش بخش بود
 
 
امیر
+4 #192 امیر 1392-12-24 16:20
خدا به شما توفیق بیشتر عنایت کند . فکر کنم جای سفر به مسجد الاقصی که مظلومانه سالها است در اشغال صهیونیست ها می باشد خالی گویا شما هم انرا فراموش کرده اید؟؟؟
 
 
محسن عروجی
+5 #191 محسن عروجی 1392-11-29 09:29
محسن ع
السلام علیک یا ساقی العطاشا
ساقی بیدست دستم را بگیر!
 
 
محسن عروجی
+3 #190 محسن عروجی 1392-11-29 09:21
محسن ع-شهباز هفته
خیلی عالی بود واقعا یاد کربلا افتادم
 
 
حسن  مرادی
+7 #189 حسن مرادی 1392-11-16 23:15
برای تعجیل در فرج آقامان دعا کنید . که از اعمال سبک سرانه بصض شیعیانش در فشار است..یابن الحسن روحی فداک متی ترانا و نراک
 
 
Mohamadreza
+1 #188 Mohamadreza 1392-10-25 19:26
Khoob bood
 
 
میترا
+3 #187 میترا 1392-10-16 15:40
خیلی فوق العادس. با تمام وجود محو می شی.
 
 
غزاله
+12 #186 غزاله 1392-09-20 16:05
برای شفای چشمهای دختر ۵ ساله من غزاله هم دعا بکنید…
یا حضرت ابوالفضل عباس (ع) دوستت دارم :cry: :sad:
 
 
آجی بهار
+5 #185 آجی بهار 1392-09-18 11:29
منم میخوام خداجونم قسمت همه آرزومندات کن.الهی آمین :sad: :cry:
 
 
وحید
+3 #184 وحید 1392-09-08 18:21
فایل مداحی سایتتان بروز نیست.ومداحی های سال90 راپخش میکند
 
 
عاشق امام حسین
+3 #183 عاشق امام حسین 1392-08-29 23:23
سلام حضرت ابوالفضل شفای مادرم را از خدا بخواهید یاابوالفضل
 
 
مادر
+2 #182 مادر 1392-08-22 01:28
فیلم باشد بهتر است
 
 
صادقی
+3 #181 صادقی 1392-08-14 18:35
سلام علیکم. عالی بود .
 
 
پریسا
+6 #180 پریسا 1392-08-10 21:32
این چجورسفرمجازیه نگوعکس سه بعدی بو د.ولیکن درهرحال اجرکم عند الله
 
 
صادق فتاحی
+3 #179 صادق فتاحی 1392-08-01 16:01
فوق العاده بود اجرتان با قمر بنی هاشم
 
 
محمد حسین احمدی
+10 #178 محمد حسین احمدی 1392-07-30 15:06
السلام علیک یا قمر بنی هاشم.
السلام علیک یا باب الحوائج.یا البوالفضل العباس
 
 
حامد
+2 #177 حامد 1392-07-21 16:12
:roll: :sigh: سلام من تصویرارو دانلود کردم اما وقتی میخوام بازشون کنم ارور میده بعد هم یه صفح سفید باز میشه :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :D :lol: :cry: :o :-?
--------------
پایگاه جامع عاشورا : احتمالا سیستم شما مجهز به فلش پلیر نمیباشد. شما برای مشاهده تصاویر باید فلش پلیر را بر روی سیستم خود نصب نمایید. دانلود فلش پلیر از طریق سایت زیر نیز میسر است.التماس دعا
www.flashplayer.ir
 
 
افسانه نجمی
+11 #176 افسانه نجمی 1392-07-14 22:50
ای که حاجت ز حسین می طلبی
پرچم شاه به سوی حرم عباس است ...
اللهم الرزقنا ...
 
 
مرتضی
+1 #175 مرتضی 1392-06-11 00:48
سلام علیکم من تصاویر را دانلود کردم اما هرچی روش کلید میکنم کل صفحه سیاه میشه و چیزی را نشان نمیده اگه ممکنه راهنماییم کنید با تشکر
-----------
پایگاه جامع عاشورا : احتمالا سیستم شما مجهز به فلش پلیر نمیباشد. شما برای مشاهده تصاویر باید فلش پلیر را بر روی سیستم خود نصب نمایید. دانلود فلش پلیر از طریق سایت زیر نیز میسر است.التماس دعا
www.flashplayer.ir
 
 
هادی
+5 #174 هادی 1392-06-09 11:24
غوغای قیامت ز غوغای حسین است
آزادی ما بسته به امضای حسین است

بنگر تو به گرمیت بازار محبت
داد و ستد عق ز سودای حسین است

وحشت مکن از قبر و شب اول قبرت
در قبر چراغیست که سیمای حسین است
 
 
س
+2 #173 س 1392-06-07 21:46
ممنون-احساس کردم به زیارت مشرف شدم-
 
 
علی رضا ذوالفقاری
+10 #172 علی رضا ذوالفقاری 1392-06-02 19:21
نقل کردن عليرضا:
يا كاشف الكرب عن وجه الحسين(ع) اكشف كربنا بحق اخيك الحسين(ع)

سلام :sad:
 
 
سیداحمدحسینی
+3 #171 سیداحمدحسینی 1392-05-31 14:57
به دریا پانهاد و تشنه لب بیرون شد از دریا
مروت بین جوانمردی نگر غیرت تماشا کن...


السلام علیک ایهاالعبدالصالح ...
 
 
حسن فدایی سوستانی
+7 #170 حسن فدایی سوستانی 1392-05-21 00:18
ای اهل حرم میر علمدار نیامد سقای حرم سید سالار نیامد علمدار نیامد علمدار نیامد
 
 
حسن فدایی سوستانی
+2 #169 حسن فدایی سوستانی 1392-05-21 00:17
عباس من آقای من سرور من ساقی لب تشنه گان اسم پسرم به نام مبار ک تو تبرک کردم تا خودت دستگیرش باشی وبه عنوان نوکر بپذیری ای دستگیر بی دست یا باب الحوائج وقتی پسرم به دنیا آمده بود مریض بود وهمه بچه هابا مادراشون از بیمارستان مرخص شدند ولی بچه من حدود ده روز گریه می کرد سیاه کبود می شد همه نگرا ن بودند گفتند شاید قلب یا ریه بچه مشکل داشته باشه حتی همسرم وخودم هم گریه می کردم اماته دلم قرص بود که تو هواشو داری به همه می گفته اسم پسر م ابوالفضل گذاشتم خود آقا هواشو داره وبچه ام خوب شد سرحال الان می ره کلاس سوم آقا جان درست روسیاهم و گرفتار هوا هوسم ولی دوست دارم این دل زنگار بسته آلوده وبیمار من شفا بده قربون چشمانت برم آقا آب شرمنده توست از اب هم مزایقه کردند کوفیان خوش داشتند مهمان کربلا را برحسین میر علمدار تویی ساقی عترت اطهار تویی
 
 
عبداله
+4 #168 عبداله 1392-05-06 12:15
دستتان درد نكند دراين ليالي دلم و هوايي كربلا كرديد التماس دعا عليزاده از شرقي ترين منطقه كشور شهرستان درميان منطقه اهل سنت
 
 
حبیب
+2 #167 حبیب 1392-05-05 16:36
سلام.دستتون دردنکنه.واقعاخو ب بود.اجرتون باامام عصر ع ولی تصاویر3بعدی ازمشهد وقم وسایرمکانها روهم بزارید.
 
 
نگهبانم
+4 #166 نگهبانم 1392-03-17 11:07
سلام آیا شدنی است که همین طور که در تصاویر سه بعدی هستیم زیارت عاشورایی از یکی ازمداحان بنام کشور خوانده شود چه فضای جالبی بشود در صورت امکان بارگزاری کنید.ممنونم
 
 
نگهبانم
+9 #165 نگهبانم 1392-03-17 11:00
از اینکه این امکان را فراهم کردید به نوبه خود تشکر می کنم :roll:
 
 
دیوانه ی تو
+7 #164 دیوانه ی تو 1392-03-12 00:01
دیوانه ی تو هستم و برای لحظه ای دیگر در کربلا بودن بی تابم :sad:
 
 
دیوانه ی تو
+5 #163 دیوانه ی تو 1392-03-11 23:58
مهمترین و بهترین آرزویم کربلای توست :sad:
 
 
غوغا
+16 #162 غوغا 1392-02-15 22:20
اسمان تکیه به ذستان تو دارد عباس

انشاا..پی ش امام حسین وحضرت عباس وحضرت فاطمه شرمنده نباشیم.
 
 
بناروئي
+8 #161 بناروئي 1392-02-08 21:05
شرمنده ام ياابالفضل الهي به قربان دستان عزيزت بروم
به جان امام حسين ع در دنيا وآخرت ماراتنها مگذار ممنونم آقا
 
 
aref
+6 #160 aref 1392-02-08 17:02
عالی بود حرف نداره اجرکم عندالله
 
 
نوکر اباالفضل
+11 #159 نوکر اباالفضل 1392-01-31 14:18
خدایا شرح غم خواندن چه سخت است
ز داغ لاله پژمردن چه سخت است
نمیدانی که با دست بریده
ز پشت اسب افتادن چه سخت است
اگر تیری درون چشم باشد
نمیدانی زمین خوردن چه سخت است
نمیدانی که با چشمان خونین
جمال فاطمه دیدن چه سخت است
کنار علقمه با مشک خالی
ببین شرمنده گردیدن چه سخت است
ما چهار دوستیم که آرزوی دیدن کربلا توی دلمونه ولی ...
التماس دعا
 
 
Kargar
+5 #158 Kargar 1392-01-30 20:21
سلام بر حسين (ع)
سلام بر ابا الفضل العباس (ع)
جانم فدا ي شهدائ كربلا
يه بار نصيبم شده رفتم سال ٨٩
انشأ لله نصيبه همه دوست داران بشه ;)
 
 
مرتضي مزگي نژاد
+6 #157 مرتضي مزگي نژاد 1392-01-19 22:29
اميدوارم به زودي برم حرم آقاي معرفت حضرت ابوالفضل العباس(عليه السلام)
 
 
مرتضي مزگي نژاد
+4 #156 مرتضي مزگي نژاد 1392-01-19 22:27
اميدوارم به زودي برم حرم آقاي معرفت حضرت ابوالفضل العباس(عليه السّلام) فداي آقا...
 
 
زائر کربلا
+3 #155 زائر کربلا 1392-01-17 22:50
سلام به تمام عاشقان اهل بیت نبوت علیهم السلام
هفته پیش کربلا بودم نایب الزیاره همه ی عاشقا ،یه دیداری با شیخ عباس کلید دار آقام ابالفضل علیه السلام داشتیم دوست دارم توصیه های ایشان را برای شما بگم تا ان شاءالله روزی شما هم باشه. اول تقاضا داشتن ایرانی ها فرزندان بیشتری داشته باشند چه بسا یاران امام زمان علیه السلام از همین فرزندانی باشند که از آمدن آنها جلوگیری میشه ...دوم حق امام زمان علیه السلام را بجا بیاوریم با 2رکعت نماز بعد از نمازهای یومیه برای سلامتی وظهور ایشان و100صلوات بعداز آن،سوم مداومت به خواندن زیارت عاشورا روزانه،همچنین نماز توسل به حضرت عباس را فرمودند 2رکعت میخوانیدهدیه به آقا بعد از سلام تسبیحات حضرت زهرا (س) ،و100بار صلوات و100بار می گویید یا ابالفضل به حق خواهرت زینب(س) ان شالله حاجت روا باشید این حقیر را هم یادی کنید التماس دعا
 
 
m.n
-1 #154 m.n 1392-01-16 16:52
سلام ؛ خداقوت
یه درخواست داشتم ازتون؟
میتونید تو قالب 9 دی که به صورت نیم دایره است اسلایدر عکس برام بگذارید اگه امکانش هست همان قسمت زیر سربرگ بالا اسلایدر بگذارید و برام کدش بفرستید/. یاحق
 
 
سيد عليرضا
+1 #153 سيد عليرضا 1391-12-14 00:51
بسمه تعالي
اگر مي خواهي بشم برات ياغوت و الماس
بگير و دستم را بذار تو دست عباس

خدايا در خواست اسم اعظمت را دارم آن اسمي كه تخت بلقيس را از جا مي كند.
براي حل مشكلات دائم بگوييد يا حي يا قيوم از امير المومنين

دوستان مي دانيد سر مطهر امام حسين عليه السلام به گفته امام صادق شبانه برداشته شد و در حرم امير المومنين دفن گرديد

به سايت pakniyyat.blogf a.com

بياييد و از حجم مطالب بسيار عظيم استفاده نماييد
 
 
shirafkan
+3 #152 shirafkan 1391-12-12 03:29
سلام با اجازتون من لینک دانلودو تو وبلاگم گذاشتم
 
 
عاشقت مله نزار
+1 #151 عاشقت مله نزار 1391-12-06 04:28
ازشماممنونم سایتتون عالیه من تازه باسایت اشناشدم
 
 
عاشقت مله نزار
+2 #150 عاشقت مله نزار 1391-12-06 04:25
عالی بود عشقم ابلفضل اجرتون باخود اقا ابلفضل العباس علیه السلام
 
 
نوکر امامحسین
+4 #149 نوکر امامحسین 1391-11-27 02:34
سلام اقا خیلی دوست دارم کاش که من هم الان اونجا بودم تا از نزدیک ضریحتو می بوسیدم کمکم کن اقا دستمان را بگیر خیلی احتیاج به کمکتان دارم.
زیارت همه قبول باشه حتی از راه دور
ممنونم از سایتتون
 
 
حجت دینی
+1 #148 حجت دینی 1391-11-21 15:21
خیلی خوب است اجرتان با امام حسین
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir