ميوه، مانعي براي تصلب شرايين‌

ميوه، مانعي براي تصلب شرايين‌

محققان علوم پزشكي اعلام كردند با مصرف ميوه‌هايي مانند سيب و انگور،‌گيلا‌س و يا آب آنها مي‌توان از تشكيل پلاك‌هاي آترواسكلروز و بروز تصلب شرايين جلوگيري كرد.

89.jpg

به گزارش ايسنا، محققان مي‌گويند: بررسي آنان روي موش آزمايشگاهي نشان مي‌دهد؛ با مصرف اين گونه ميوه‌ها و ميوه‌هاي مشابه مي‌توان مانع از بروز تصلب شرايين شد كه خود اين كار نيز از بروز بيماري‌هاي قلبي و سكته‌هاي مغزي جلوگيري مي‌كند.

دكتر كلي دكورده از دانشگاه مون پوليه و همكارانش اعلام كردند، نخستين بار توانسته‌اند تاثير عمده و مستقيم اين ميوه‌ها را در جلوگيري از بروز تصلب شرايين ثابت كنند.

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir