پیوند بهائیت و صهیونیزم و استعمار

پیوند بهائیت و صهیونیزم و استعمار

روحیه ماکسول همسر آمریکایی شوقی چنین می گوید:

سرنوشت آینده ی اسرائیل و بهائیگری چون حلقه های یک زنجیر به هم پیوسته است.(1)

این فرقه ی ضاله تا آن جا برای استعمار مزدوری کردند که ویکتوریا ملکه ی انگلیس از میرزا حسین علی برای رفتن به هندوستان دعوت می کند .(2) حکومت فرانسه نیز از عباس افندی می خواهد تا مبلغان بهایی را به الجزایر و تونس بفرستد. (3)

میرزا حسین علی در راستای جلوگیری از نهضت های آزادی بخش ضد استعماری می نویسد:

آن کسانی که اراده حریت و آزادی نمایند، در جهالت و نادانی آشکار می باشند.(4)

همچنین بهائیت، جهاد را حرام می داند و با اصل امر به معروف و نهی از منکر مخالف است و آن را ممنوع می شمارد.

هم چنین بهائیان حق اعتراض بر هیچ حکومتی را ندارند و لذا مطیع حکومت های استعمارگر و دست نشانده می باشند.

بهائیت ابزار دست انگلیس

پس از انقلاب اکتبر و برچیده شدن حکومت روسیه ی تزاری، عباس افندی با هم دستانش با دولت انگلیس ارتباط برقرار کرده و انگلیس ایشان را در پوشش حمایت خود قرار داد.

عبدالبهاء در خاک عثمانی به سود انگلستان جاسوسی می نمود تا آن جا که فرمانده ی کل قوای عثمانی در جنگ جهانی اول تصمیم گرفت او را به دار آویزد، اما دولت انگلیس مانع از اعدام وی شد.

حمایت آمریکا از فرقه ی ضاله ی بهائیه

مناسب است به نمونه ای از حمایت امریکا از مسلک منحرف بهائی بعد از انقلاب اشاره شود:

پس از آن که چند نفر از سران این فرقه به جرم جاسوسی در دادگاه انقلاب اسلامی محکوم شدند، ریگان رئیس جمهور وقت امریکا به طور صریح از بهائیان دستگیر شده حمایت نمود.

امام خمینی (ره) طی نطقی کوبنده جانبداری ریگان از بهائیان دستگیر شده را دلیل بر جاسوسی و وابستگی سیاسی آنان به آمریکا شمردند:

«اگر ما دلیل نداشتیم به این که این ها جاسوس امریکا هستند، جز طرفداری ریگان از آن ها و دلیل نداشتیم که حزب توده جاسوس هستند، جز طرفداری شوروی، از آنها (برای اثبات مدعای ما) کافی بود. بهائی ها یک مذهب نیستند، یک حزب هستد. حزبی که در سابق انگلستان پشتیبانی آن ها را می کرد و حالا هم امریکا دارد پشتیبانی می کند. این ها هم جاسوسند مثل آن ها.»

بهائیت، دست مرموز اسرائیل و امریکا در کشورهای اسلامی

در دوره ی شوقی افندی سومین پیشوای بهائیان، رابطه ی این فرقه با آمریکا و صهیونیسم نیرومندتر شد. در این دوره نقش جاسوسی در کشورهای اسلامی، به سود صهیونیسم اسرائیل نیز به برنامه های بهائیگری افزوده گشت، بهائیان، حافظ منافع و موقعیت امریکا و صهیونیسم شدند و آمریکا، اسرائیل و غالب دول غربی نیز حامی موجودیت بهائیت گشتند.

بنابراین دولت های استعمارگر با هدف نابودی اعتقاد جنبش آفرین انتظار و مبارزه با شریعت حیات بخش اسلام، بهائی گری به وجود آورده و از آن حمایت کردند و در سایه ی مرام شوم و ناروای این مسلک کوشیدند کیان اسلام و روحانیت کشور ما را به خطر اندازند تا در نهایت، از مردم مسلمان منتطر و مبارز و شیردل، مردمانی فاسد و سرسپرده و دور از معارف نورانی اسلام بسازند.

وظیفه ی دیگر فرقه ی بهائیت: بدنام کردم روحانیت و مرجعیت شیعه

نقش دیگر و خطرناک بهائیت، بدنام کردن روحانیت و مرجعیت و گسیختن رابظه ی ملت با آن هاست. اینان بودند که در دوران سلطنت محمد شاه قاجار، عالم نامدار و بزرگوار مرحوم ملا محمد تقی قزوینی (شهید ثالث) را که مخالف افکار شیخیه و بابیه بود در سحرگاهان در محراب مسجد و در حال نماز شب ترور کرده، به شهادت رساندند و گریختند.

در اکثر کتاب های این فرقه، زشت ترین ناسزاها را به رهبران دینی شیعه می بینیم. نمونه ای از این ناسزاگویی ها در مکتوبات عباس افندی و نوشته های میرزا حسین علی به عنوان مشتی از خروار موجود است.(5)

پی نوشتها :

(1) مجله اخبار امری ، دیماه 1340 ، مصاحبه روحیه ماکسول با «فرد هیفت»

(2) شوقی افندی : قرن بدیع 2/132

(3) عبدالحمید اشراق خاوری : مائده آسمانی 9/47 ، به نقل از عباس افندی

(4) میرزا حسین علی نوری : اقدس / 33

(5) عبدالحمید اشراق خاوری : مائده آسمانی 5 /194 به نقل از عباس افندی

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
محمد مسعود خورشيدي
0 #1 محمد مسعود خورشيدي 1392-12-05 15:35
مرگ بر رژيم صهيونيستي.
مرگ بر رژيم غذايي.
مرگ بر آمريكا.
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir