ضرر كمپوت و سانديس براي دیابتی ها

ضرر كمپوت و سانديس براي دیابتی ها

استفاده از مركبات، توت فرنگي، گوجه فرنگي و خربزه در كودكان يك ساله باعث بروز آلرژي مي‌شود.

وي مصرف كمپوت و سانديس و آبميوه‌هاي تجاري را براي افراد ديابتي مضر دانست و تصريح كرد: ديابتي‌ها نبايد از اين ماده غذايي استفاده كنند؛ چراكه سبب افزايش قند خون در اين بيماران مي‌شود.

وي يادآور شد: مصرف ميوه هندوانه در كودكان زير يك سال به علت وجود رنگدانه‌هاي قرمز و همچنين ميوه‌هايي مثل مركبات، توت فرنگي، گوجه فرنگي و خربزه نيز در كودكان يك سال باعث بروز آلرژي و حساسيت شده و ممنوع است.

اين كارشناس تغذيه در پايان ضمن تاكيد بر اين كه افراد نبايد از آبميوه‌هاي تجاري به عنوان ميوه طبيعي و 100 درصد سالم استفاده كنند، توصيه كرد: اين آبميوه‌ها به لحاظ افزودني‌هاي موجود براي افراد چاق و مستعد اضافه وزن مضر بوده و در رديف نوشابه‌ها محسوب مي‌شوند.

 

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir