ماهي بخوريد ، اما به اندازه‌


ماهي بخوريد ، اما به اندازه‌

تحقيقات نشان مي‌دهد مصرف بي‌رويه ماهي باعث ايجاد اختلال در آنزيم‌هاي كبد، روده و پانكراس شده و باعث بروز اختلالات مغزي در كودكان مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري فرانسه، محققان فرانسوي با آزمايشاتي كه انجام داده‌اند، به اين نتيجه رسيده‌اند كه مصرف زياد گوشت ماهي نه تنها براي بدن مفيد نيست بلكه مضر هم است.

 
8mahi.jpg

همچنين بنابه گفته محققان، مصرف بي‌رويه ماهي باعث افزايش آنزيم‌هاي كبد مي‌شود و به طور حتم ماهي‌ها نقش مهمي در نابودي كبد انسان دارند و علاوه بر برهم زدن آنزيم‌هاي كبد باعث شده كه روده و پانكراس دچار اختلالاتي شود و در كودكان باعث اختلالات مغزي مي‌شود.

 

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
عیسی
-1 #2 عیسی 1390-12-09 03:12
برای ایرانیان مضر نیست زیرا غذای دریای خیلی کم میخورند
 
 
فريبا
+1 #1 فريبا 1389-07-02 00:40
البته سرانه مصرف ماهی در ایران 7 کیلو است كه بايد این رقم به 25 کیلوگرم افزایش یابد. براي همين فعلا خيلي جا داريم;D
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir